Зараз Україна потребує підтримки, як ніколи.
24 лютого перевернуло життя мільйонів українців. Російська агресія увірвалася в кожен дім.
Росія нещадно нищить мирні об’єкти — лікарні, дитячі садочки, школи та житлові будинки. Люди ночують в укриттях, масово покидають рідні домівки, рятуючись від загрози життю.
Війна триває… 3 день. Жителі багатьох міст опинилися під численними ударами ворога. Життю мирного населення загрожує небезпека.
Станом на 26 лютого, в Україні 198 загиблих та 1115 поранених, серед яких 3 дитини загинуло і 33 дістали поранення. Під час вибуху мосту на трасі Київ-Житомир чотири людини постраждали, серед них — одна дитина.
Семирічна дівчинка Аліса померла від тяжкого поранення в результаті обстрілу з важкої артилерії дитячого садочка «Сонечко» в Охтирці.
Сьогодні в дитячу лікарню «Охматдит» після обстрілу ворожими солдатами карета швидкої доставила орієнтовно 7-річного хлопчика у вкрай тяжкому стані. Дитина без тями і втратила багато крові. У хлопчика виявили осколкове поранення шиї з правого боку, множинне осколкове пошкодження м’яких тканин, рвану рану голови та контузію мозку. Зараз дитина перебуває в реанімації в критичному стані. Де батьки малюка — наразі невідомо.
Тепер усі українські дітлахи — діти війни. Діти підземелля – це нова безжальна реальність. Їм так само, як і дорослим, доводиться переживати страх війни й ховатися.
Замість гойдалки на подвір’ї — лише емоційні “гойдалки”. Вони залишаються дітьми і граються, але тепер їхня головна гра — в хованки. Від окупантів, які стріляють по їхній країні, від тих, хто вбиває їхніх однолітків.
Дітлахи намагаються жити своїм світлим маленьким життям під землею. В бомбосховищах вони граються, сміються і сплять… на підлозі. Війна вчить їх боятися і ховатися, але наше протистояння вчить їх боротися і не здаватися. А наша перемога навчить їх справедливості.
Попри війну, обстріли та бомбардування з’являється нове життя. З початку повномасштабного вторгнення російських військ у різних куточках нашої країни в укриттях народилися маленькі українці. З перших днів малеча виборює своє право на вільну і незалежну Батьківщину.
У київському метро, де люди ховалися від авіаударів, вночі з’явилася на світ маленька Мія. У херсонських бомбосховищах під наглядом лікарів народилися два хлопчики.
Київський пологовий будинок №3 працює в укритті. Медики, які живуть разом з вагітними та породіллями, роблять усе можливе, щоб навіть під час війни поява нового життя була максимально радісною та безболісною подією.